ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Tetra Pond Crystalwater 1 l - līdzeklis ūdens attīrīšanai

Ražotājs: TETRA
30483
24.79

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 6 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Līdzeklis ūdens attīrīšanai dīķos. Tas ātri un efektīvi attīra netīru ūdeni no peldošām daļiņām. Tas saista māla un augsnes radīto duļķainību, kā arī organiskās daļiņas, piemēram, zivju ekskrementus, nesakošļātu pārtiku vai augu atliekas, un ir nekaitīgs dīķa iemītniekiem. To nedrīkst lietot tikai stārķu klātbūtnē.

Tetra Pond CrystalWater sastāvā esošās aktīvās sastāvdaļas saista peldošās daļiņas, kas piesārņo dīķa ūdeni. Tas atvieglo šo daļiņu filtrēšanu vai mehānisku noņemšanu. Produkts uzlabo ūdens kvalitāti un ietekmē zivju labsajūtu un augu stāvokli.

Svarīgi: pirms katras lietošanas reizes pārliecinieties, ka ūdens karbonātu cietība (KH) ir lielāka par 3°dH (piemēram, izmantojot Tetra Pond Test 6in1). Ja šis līmenis ir pārāk zems, ieteicams kontrolēti palielināt karbonāta cietību, izmantojot, piemēram, Tetra Pond pH/KH Plus.


Dozēšanas instrukcijas: Izmantojot dozēšanas mērglāzi, ielejiet 50 ml Tetra Pond Crystal uz katriem 1000 litriem dīķa ūdens. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, pārliecinieties, ka produkts tvertnē ir labi sajaukts.

Parametri

Ražotājs:
TETRA

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?