ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Versele-Laga suņu barība

Katrs suņa īpašnieks zina, ka barības izvēle ne vienmēr ir viegla un patīkama lieta. Tūkstošiem produktu, no kuriem izvēlēties, ar skaistām reklāmām, visi savā ziņā līdzīgi. Pēc ilgām pārdomām saimnieks beidzot izlemj par barību, bet suns... negrib to ēst. Suņiem un cilvēkiem ir sava gaume un arī ēdiens. Lai izdarītu pareizu un labu izvēli, ir jāsāk ar sava suņa un tā fizioloģijas pamatprincipu iepazīšanu.

 

Kāda ir Versele - Laga barība?

Sausās suņu barības zīmola attīstības pamatā ir zināšanas, aizraušanās ar suņiem, atbildība un cieņa pret apkārtējo pasauli. Versele-Laga pārtikas produkti tiek modernizēti, jo zīmols koncentrējas uz inovācijām. Produktu sastāvā ir dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, graudi, sēklas, tauki un citas dabīgas vielas.

Kuru Versele-Laga sauso barību jums vajadzētu izvēlēties?

Versele-Laga barības piedāvājums ir izveidots tā, lai katrs suņa īpašnieks varētu izvēlēties ne tikai savam sunim, bet arī savam maciņam piemērotāko.

Classic līnijas piedāvājumā ir sausā barība gan vismazāk prasīgajiem, gan visprasīgākajiem saimniekiem un viņu suņiem. Šo produktu cenas ir ļoti vilinošas. Ir pieejama suņu barība kucēniem vai pieaugušajiem.

Opti Life sausās suņu barības klāsts ir visplašākais. Tā piedāvā barību kucēniem, pieaugušiem suņiem un senioriem, kā arī pievērš uzmanību citām vajadzībām, kas nepieciešamas suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu, lieliem, vidējiem un maziem suņiem. Barībai ir dažādas garšas.

Happy Life klāsts suņiem ar paaugstinātām prasībām. Barība aktīviem suņiem, vecākiem suņiem, kucēniem, pieaugušiem vai neaktīviem suņiem.

Visjaunākajiem kucēniem Versele-Laga ir sagatavojusi piena aizstājēju, lai palīdzētu suņa svarīgākajā augšanas periodā. Tas stiprina organisma un zarnu imunitāti.