ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

WHISKAS konservēta kaķu barība ar tunci 400 g

Ražotājs: WHISKAS
32722
1.50

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

WHISKAS® konservētā mitrā barība ar tunča želejām ir pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem, kas vecāki par vienu gadu. Šajā barībā esošais tuncis ir jūsu mīlulim svarīgu polinepiesātināto skābju avots, tostarp DHA un EPA - tās palīdz uzturēt organisma imunitāti, veicina asinsriti un ietekmē nervu sistēmas darbību. Šīs barības optimālās receptes un ideālā sastāva izstrādē ir piedalījušies WALTHAM™ Dzīvnieku zinātnes institūta uztura speciālisti un veterinārārsti. WHISKAS® ar tunzivju želejas sastāvā nav mākslīgo krāsvielu un konservantu.


Priekšrocības, ko dod WHISKAS® jūsu kaķim:
  • Veselīga āda un kažoks.
Satur cinku.
  • Veselīgs urīnceļu trakts.
Ar pareizo minerālvielu daudzumu.
  • Jūs savam kaķim nodrošināsiet pilnvērtīgu un sabalansētu maltīti.


Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti (34 %), graudaugi, zivis un zivju produkti (tostarp 4 % tunča gabaliņos*), augu izcelsmes olbaltumvielu ekstrakti, minerālvielas, cukurs.
*Aizgriezumi parasti veido 47 % no produkta.

Kaloriskā vērtība: 77 kcal/100 g

Piedevas/1 kg:
Uztura piedevas: B1 vitamīns: 31,5 mg, E vitamīns: 21,0 mg, taurīns: 650 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,22 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāts, monohidrāts): 10,9 mg, mangāns (mangāna sulfāts, monohidrāts): 2,2 mg, cinka (cinka sulfāts, monohidrāts) 16,8 mg. / Tehnoloģiskās piedevas: kasijas sveķi: 1810 mg.


Analītiskās sastāvdaļas (% ): olbaltumvielas: 8,0; tauku saturs: 3,5; neorganiskās vielas: 1,3; jēlšķiedra: 0,20; mitrums: 83,0; kalcijs: 0,22; fosfors: 0,16.

Barošanas režīms:
3 kg smagam kaķim nepieciešama 1⁄2 kārba dienā, 4 kg smagam kaķim - 2⁄3 kārbas dienā, 5 kg smagam kaķim - 3⁄4 kārbas dienā.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu, sadalot to pa ēdienreizēm atbilstoši mājdzīvnieka vajadzībām. Lai iegūtu informāciju par mājdzīvnieka barošanu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni vai zvaniet uz palīdzības tālruni. Nodrošiniet svaigu ūdeni dzeršanai. Barot istabas temperatūrā. Neizmantoto daļu uzglabājiet ledusskapī līdz 2 dienām.

Parametri

Ražotājs:
WHISKAS

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
8
Tauki (%):
4.5

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Viskas puikiai

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?