ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Acana suņu barība

Kanādas suņu barība, kas piemērota to fizioloģijai un sugas vajadzībām. Lieliskas suņu barības noslēpums ir pareizi izvēlētas un sabalansētas augstākās kvalitātes sastāvdaļas.

 

Acana barība - kāda ir labākā izvēle jūsu sunim?

Acana izstrādā produktus atbilstoši klientu vajadzībām. Suņiem kā gaļēdājiem galvenokārt nepieciešama gaļa, pievienojot tai garšaugus, dārzeņus un minimālu daudzumu augļu. Acana barība nesatur graudaugus, kas suņiem ir grūti sagremojami. Enerģiju galvenokārt iegūst no dzīvnieku olbaltumvielām, kam seko tauki. Ogļhidrāti nāk tikai no dārzeņiem un augļiem. Ikdienas suņu barība tiek piegādāta svaiga no vietējiem piegādātājiem, un tā ir atļauta lietošanai pārtikā. Acana rūpējas arī par vidi - zivis iegūst tikai no likumīgām zvejām.

Sausā suņu barība ir ļoti pilnvērtīga, tā ņem vērā suņu uztura vajadzības. Tās pietiek ilgākam laikam, un suņa vēders ir pilns un apmierināts. Gaļīga barība būtiski veicina suņa veselību, labu izskatu un sniedz daudz enerģijas.

 

Kādu barību piedāvā Acana?

Acana atspoguļo suņu senču - vilku - diētu. Visa Acana sausā suņu barība satur galvenokārt augstas kvalitātes gaļu, kas paredzēta arī cilvēku uzturam. Šīs visaptverošās receptes ir piemērotas visu vecumu suņiem. Tomēr kucēniem ir nepieciešams vairāk olbaltumvielu un tauku, tāpēc tiem ir nepieciešams vairāk vielmaiņas enerģijas. Tāpēc Acana piedāvā barību kucēniem un pieaugušiem suņiem.

- Acana Classic - suņiem visos dzīves posmos, sastāvā ir 50% gaļas, no kuras 1/3 ir svaiga, no 3 dažādiem dzīvniekiem

- Heritage- visu šķirņu un vecumu suņiem, tās sastāvā ir 60-75% gaļas, no kuras 1/3 ir svaiga, no 3 dažādām sugām

- Regionals - 70-75% gaļas, no kuras 1/2 ir svaiga, no 5 dažādu sugu dzīvniekiem

- Singles - suņiem ar alerģijām un gremošanas problēmām, tikai viens dzīvnieku olbaltumvielu avots

Acana barībā ir daži ļoti interesanti gaļas veidi. Tātad jūs varat izvēlēties visgaršīgāko savam sunim.

1 2
1 2