ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Animonda suņu barība

Jau daudzus gadus ir vērojama pozitīva tendence atteikties no cilvēku ēdiena atlikumu izbarošanas suņiem. Daudzi pētījumi skaidri pierāda, ka sunim ir nepieciešams sabalansēts, uz gaļas balstīts uzturs, kas uzlabo un uztur suņa veselību. Bet kādu barību izvēlēties? Animonda piedāvā suņu barību par pieņemamām cenām un patiešām labu kvalitāti. Animonda barība pārsvarā ir mitrā, taču var atrast arī sauso barību.

 

Animonda suņu barība

Animonda izstrādā suņu uztura vajadzībām pielāgotu barību. Galvenās sastāvdaļas ir gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti. Mitrajos pārtikas produktos ir daudz mitruma, varat izvēlēties ēdienu mērcē vai želejā. Tās uztur suni hidratētu un uzlabo nieru filtrāciju, mitrā barība ir lieliska izvēle vasarā. Arī vecākiem suņiem vai suņiem, kuriem ir izņemti zobi, ir vieglāk ēst mitro barību. Tiem ir arī intensīvāka garša un aromāts, un tie patiks gan drūmiem ēdājiem, gan izvēlīgiem suņiem.

Animonda mitrā barība atbilst visiem standartiem un ir atzīta visā pasaulē. Tās ir pieejamas dažādās svara kategorijās, sākot no maziem iepakojumiem mazākiem suņiem līdz lielām un ekonomiskām bundžām.

Animonda piedāvā arī vairākas produktu līnijas: Gran Carno - sausā suņu barība vai konservu kārbas. Tās ir piemērotas kucēniem, pieaugušiem suņiem un vecākiem suņiem. Vislabākā barības atpazīšanas zīme ir tās reputācija. Gaļas un blakusproduktu sastāvs dažkārt ir līdz pat 100 %. Tajā nav sojas vai ĢMO.

Animonda Vom Feinsten ir mitrā barība kastītēs, tā nesatur graudus. Mazām šķirnēm. Tīra gaļa un produkti, ar piedevām, galvenokārt dārzeņiem. Jūs varat izvēlēties barību kucēniem, pieaugušiem suņiem vai senioriem.

Animonda piedāvā arī veterināro barību - Integra Protect, kas ir pielāgota dažādām suņu vajadzībām, ir hipoalerģiska, suņiem ar ādas problēmām, gremošanas traucējumiem, lieko svaru utt.

Šī barība ir ļoti laba. Daudziem suņiem tās ļoti patīk, un izmantoto garšu un gaļas šķirņu klāsts ir tik plašs, ka jūs varat viegli izvēlēties to, kas jūsu sunim ir vispiemērotākais. To formulas un receptes ir labi sagremojami un suņiem labi uzsūcas.