ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Brit suņu barība

Brit suņu sausajai barībai ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Līdzsvarotas receptes un plašais pieejamo šķirņu klāsts padara šo zīmolu par populāru izvēli saimniekiem un iecienītu izvēli suņiem. Brit pārtikas produkti ir pieejami visā pasaulē, un daudzi klienti tos novērtē un tiem uzticas. Mūsu piedāvājumā ir sausā barība no „Care“ un „Premium“ līnijām, kā arī otra zīmola „Carnilove“. Brit pārtikas produkti ir viegli sagremojami un sātīgi, tāpēc tie ilgāk saglabājas.

 

Brit - pasaulē vadošais sausās suņu barības ražotājs

Brit ievēro „profilaktiskās veselības uztura principu“. Daudzu gadu pētījumi un pieredze ir apstiprinājusi zīmola pārliecību, ka dzīvnieki, tāpat kā cilvēki, ir pakļauti stresam, slimībām, alerģijām un tiem ir individuālas gaumes, par kurām netiek runāts. Tas viss nozīmē, ka Brit ēdieniem ir unikāla recepte, kuras pamatā ir rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas. Tā nesatur soju vai ģenētiski modificētas izejvielas. Izvēloties sauso barību savam sunim, ir vairākas svarīgas lietas, kas jāņem vērā. Vissvarīgākais ir labi pazīt savu mājdzīvnieku un tā vajadzības. Barībai jābūt pielāgotai suņa vecumam un lielumam. Viena būtu jādod mazas šķirnes sunim, bet pavisam citādi sabalansēta - lielas šķirnes sunim. Svarīgas ir arī suņa fiziskās aktivitātes un veselība. Pēc procedūras sunim jādod vitamīniem un olbaltumvielām bagāta barība, kas veicinās tā atveseļošanos. Mazāk aktīva suņa ēdiens būs ar zemāku enerģijas saturu, bet labi sabalansēts.

Kādu barību mājdzīvniekiem piedāvā Brit?

Sauso suņu barību galvenokārt iedala pēc suņa dzīves posma: barība kucēniem, barība pieaugušiem suņiem un barība vecākiem suņiem (senioriem). Nākamā sadaļa ir produktu līnijas „Brit Care“ un „Brit Premium“. „Brit Care“ sausā barība ir hipoalerģiska barība, kuras sastāvdaļas ir izvēlētas tā, lai tās būtu pēc iespējas vieglāk sagremojamas. Varam piedāvāt barību kucēniem, pieaugušiem suņiem un senioriem. Barība alerģiskiem dzīvniekiem, suņiem ar lieko svaru pēc kastrācijas, tāpat ari maziem, lieliem un vidēja lieluma suņiem. „Brit Premium“ pārtikas produktiem ir atšķirīga receptūra, un tiem ir raksturīgs paaugstināts olbaltumvielu un dzīvnieku tauku saturs. Šīs sērijas sausās barības klāsts ir pieejams arī ar dažādiem variantiem suņu īpašajām vajadzībām.

Brit piedāvā arī mitro suņu barību. Produkts, kas bagāts ar dzīvnieku olbaltumvielām, garšu un smaržu. To priekšrocība ir augsts mitruma līmenis, kas labvēlīgi ietekmē suņa urīnceļu sistēmu.

1 2 3 4
1 2 3 4