ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Happy Dog suņu barība

Vācu suņu barība, kas ražota, balstoties uz ilggadēju pieredzi. Happy Dog bija pirmais ražotājs, kas izstrādāja uzraudzītu suņu barību, kuras pamatā iepriekš bija graudaugi un gaļa. Mūsdienās sausā suņu barība ir pilnībā sabalansēta un tiek ražota, pamatojoties uz uzņēmuma pētījumiem un pieredzi.

 

Kāda ir Happy Dog barība?

Happy Dog ir izstrādājuši divu fāžu barošanas sistēmu. Sausā barība ir pielāgota suņu vajadzībām dažādos dzīves posmos. Barībā esošās olbaltumvielas ir dzīvnieku izcelsmes, tādēļ palielina un uzlabo tās sagremojamību un kvalitāti. Suņu barībā nav krāsvielu, konservantu, aromatizētāju un sojas.

Zīmola barība ir veidota, ņemot vērā suņu senču - vilku - diētu. Dārzeņus suņu maisījumiem iegūst no vietējiem lauksaimniekiem.

 

Kādu Happy Dog barību izvēlēties?

Izvēloties suņu barību, jums jāizvēlas ne tikai cena, bet galvenokārt barības kvalitāte un veselīgums. Tas ļaus jūsu sunim ilgāk saglabāt labu fizisko formu un veselību. Pareiza uztura lietošana palīdz novērst daudzas slimības, tostarp diabētu, lieko svaru, sirds slimības un pat vēzi. Ir labi izvēlēties savam mājdzīvniekam piemērotāko barību, lai vēlāk nevajadzētu tik bieži apmeklēt veterinārārsta kabinetu.

Happy Dog piedāvā vairākas suņu barības līnijas:

- Supreme - paredzēta visprasīgākajiem suņiem un viņu saimniekiem. Līnija ir skaistā, dažādu lielumu iepakojumos. Produkti ir īpaši izvēlēti un tiek piedāvāti ar oriģinālām garšām, piemēram, ķenguru, laša vai suņu barība ar bifeļu gaļu. Turklāt ir arī barība īpašām vajadzībām un suņu slimībām, piemēram, barība alerģiju slimniekiem. Daudzas no barībām nesatur graudus un lipekli.

- Supreme Sensible - prasīgiem suņiem. Šīs līnijas sausā barība ir profilaktiska barība, bet paredzēta suņiem ar nepanesību un alerģijām. Barības sastāvs ir labi sabalansēts, lai to būtu pēc iespējas vieglāk sagremot.

- NaturCroq Line - sausā barība suņiem, kas apvieno izcilu cenu un labu produktu kvalitāti. Barība var veidot suņa uztura pamatu un rūpēties par tā stāvokli, neiztukšojot suņa saimnieka maciņu.

Happy Dog barība ir pieejama arī mitrā veidā - konservu kārbās.

1 2
1 2