JRS

PUPPYANGEL Active harness beżowy L szelki dla psa

JRS ir ikoniskā Cat's Best koka kaķu pakaišu ražotājs.

.

JRS Cat's Best pakaiši

.

Cat's Best ir pasaulē nozīmīgākā augu šķiedras tehnoloģiju uzņēmuma - J. Rettenmaier & amp; Söhne - produkts. Jau vairāk nekā 140 gadus mūsu uzņēmums atklāj augu šķiedru pasauli un izstrādā inovatīvas tehnoloģijas, kas izmanto šo dabisko izejvielu īpašības. Izmantojot sarežģīto ICS* Wood Fibre Technology* procesu, kas izstrādāts speciāli Cat's Best, augu šķiedras tiek tehnoloģiski pilnveidotas. Iegūtās aktīvās koksnes šķiedras spēj uzreiz absorbēt urīnu un smakas un droši tās saistīt. Atšķirībā no minerālajiem pakaišiem Cat's Best ir jaunās paaudzes kaķu pakaiši.

.
.

Kas ir Cat's Best?

.

Cat's Best ir pirmais šāda veida kaķu pakaišs, kas apvieno dabu un tehnoloģiju. Jo papildus dabīgām sastāvdaļām Cat's Best satur vairākas augu šķiedru tehnoloģijas, kas ļauj mūsu pakaišiem absorbēt un iekapsulēt līdz pat 7 reizēm vairāk urīna, pilnīgi dabiski, uzreiz un droši līdz pat pēdējam pilienam! Tas novērš nepatīkamu smaku veidošanos.

.

Cat's Best pakaišu veidi:

.

Cat's Best Original

.

Sablokņojošs un hermetizējošs
Dabiski aktīvi cīnās pret smakām.

Kā clumping pakaišiem, Cat's Best Original izmanto tehnoloģiski uzlaboto aktīvo koksnes šķiedru spēku, kas īpaši efektīvi absorbē šķidrumu un smakas un hermetizē tās dziļi iekšā - līdz pat pēdējam pilienam!

Cat's Best Smart Pellets

.

Mīksti salipušas un nepielipstošas

Cat's Best Smart Pellets ir mīksti salipušas un nepielipstošas granulas, kas ir pirmās kaķu pakaišu minigranulas ar nepielipstošu virsmu: tās novērš pakaišu iznešanu ārā uz kažoka un ķepām un nodrošina 100% dabisku tīrību pakaišu kastītē, pateicoties tehnoloģiski uzlabotajām aktīvajām koksnes šķiedrām.

Cat's Best Sensitive

.

Spēcīgi granulēts un antibakteriāls
nodrošina dabisku antibakteriālu higiēnu pakaišu kastītē.

Cat's Best Sensitive ir īpaši izstrādāts jutīgiem kaķiem un, pateicoties smalkajai granulācijai, ir lieliski saudzīgs pret maigajām ķepām; šī granulācija nodrošina arī īpaši stingru un kompaktu gabaliņu veidošanos, kurus ir vēl vieglāk un ekonomiskāk izņemt.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Iepakojuma svars (kg)
  • 2
  • 26
Min Max
Kuram mājdzīvniekam
Cena
Materiāls
Iespēja nolaist tualeti
Veids