ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Jutīga uztveršanas sistēma

Nepareizi izvēlēta barība, ģenētiska nosliece vai slimības var izraisīt kaķiem sliktu pašsajūtu un gremošanas traucējumu simptomus. Šie traucējumi var izpausties dažādi, sākot no gremošanas traucējumiem, apetītes trūkuma, biežas vemšanas, svara pieauguma un aptaukošanās, līdz caurejai, aizcietējumiem, vitamīnu deficītam vai nepietiekamai barības uzņemšanai. Nepietiekama barība un kustību trūkums ir viegls veids, kā kaķis var saslimt ar gremošanas slimībām. Tos var samazināt, iesaistot veterinārārstu un labi sabalansētu uzturu. Mēs piedāvājam plašu veterinārās barības klāstu kaķiem, kas cieš no gremošanas slimībām.

Barība ir viegli sagremojama un saudzīga kaķu jutīgajai gremošanas sistēmai. Tas nedrīkst kairināt kuņģi. Tā ir izstrādāta, ņemot vērā uzturvielu uzsūkšanos. Jutīgu kaķu barībai ir jābūt ļoti viegli sagremojamai, lai kaķa gremošanas sistēma to varētu uzņemt.

Kāda ir barība kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu?

Kaķiem ar kuņģa problēmām ražotāji piedāvā mitro un sauso barību. Abu veidu barība ir sabalansēta, un izmantotās sastāvdaļas ir izvēlētas tā, lai tās labi uzsūcas un sagremojas. Barības produkti, kas pasargā gremošanas sistēmu, satur FOS un MOS prebiotikas, kas palīdz uzturēt veselīgu zarnu floru. Vitamīnu un elektrolītu piedevas palīdz atjaunot organisma minerālvielu līdzsvaru pēc biežas vemšanas un caurejas.

Pieejama arī barība kaķiem, kas cieš no akūtiem gremošanas traucējumiem, nepanesības, barības vielu neabsorbēšanas, ilgstošas un smagas caurejas vai vemšanas un hroniskiem aizcietējumiem. Tas ir veterinārārsta izrakstīts ēdiens ārstēšanas vai atveseļošanās periodam.

Ja pamanāt simptomus, kas traucē jūsu kaķa gremošanas sistēmas darbībai, nogādājiet kaķi pie veterinārārsta, lai veiktu pilnu diagnostiku un izmeklēšanu. Tas ļaus laikus identificēt problēmu un novērst tās rašanos.

Kā izmantot barības produktus gremošanas uzlabošanai

Jaunu pārtikas produktu ieviešanai kaķa uzturā jābūt pakāpeniskai un saudzīgai. Pēkšņas izmaiņas var izraisīt kuņģa problēmas, piemēram, caureju, sāpes vēderā, gāzes u.c. Lai no tā izvairītos, sajauciet veco barību ar jauno, katru dienu palielinot jaunās barības daudzumu. Šī pāreja var aizņemt līdz pat 10 dienām, lai kaķis pierastu pie jaunās barības. Jutīgai gremošanas sistēmai nepieciešama saudzīga pārtikas uzņemšana.

Kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu barība jāuzņem mazās, bet biežās porcijās. Tas nodrošinās optimālu gremošanu un uzturvielu uzsūkšanos.