ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Pedigree suņu barība

Pedigree plašais suņu barības piedāvājums ļauj saimniekam izvēlēties suņa vecumam, svaram, aktivitātēm un lielumam atbilstošu barību.

 

 

Pedigree suņu barība nodrošina olbaltumvielas, taukus, ogļhidrātus un minerālvielas, kas nodrošina sabalansētu uzturu. Daudzu pamatā ir dzīvnieku izcelsmes produkti, graudaugi un ar vitamīniem papildināti tauki. Pamatu veido četru suņu veselības jomu principi: imunitāte, gremošana, āda un kažoks, kauli un zobi. To stabilā recepte ļauj vienmēr iegādāties vienas un tās pašas kvalitātes suņu barību.

Kādu Pedigree barību izvēlēties savam sunim?

Daudzi saimnieki izvēlas suņu barību, pamatojoties uz iepakojuma izskatu un cenu. Pedigree barība ir arī praktisks risinājums, jo lielie iepakojumi kalpo ilgāk, un to lielā pieejamība ļauj tos iegādāties pat neparedzētās situācijās.

Pedigree piedāvā sauso un mitro barību suņiem. Sausā barība pieaugušiem suņiem vai kucēniem ir sabalansēta un garšīga. Mitrā barība tiek piedāvāta konservu kārbās vai paciņās. Ir ļoti svarīgi izvēlēties sunim ērtu barošanas veidu. Šajos produktos ir arī daudz želejas, kas patīk lielākajai daļai suņu. Daudzās Pedigree barības garšas ļauj jums izvēlēties piemērotāko savam prasīgajam sunim.

 

1 2
1 2