Royal Canin Hairball Care 10 kg

Producent: ROYAL CANIN
4527
99.86

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 25 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

17 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

94%

****

6%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
10
Produktu līnija:
Royal Canin Hairball Care 34
Producent:
ROYAL CANIN

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Īpašas prasības:
Spalvas kušķu likvidēšana no vēdera
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
34
Olbaltumvielu veids:
Putnu gaļa
Metaboliskā enerģija (kcal/kg):
3574
Fosfors (%):
1
Tauki (%):
15
Kalcijs (%):
1.15
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2

*****

Es biju ļoti pārsteigta, ka mans kaķis labprāt ēd šo barību. Līdz šim viņš bija diezgan ēdelīgs, svēra pārāk maz, bet tagad viņš ir nedaudz pieņēmies svarā, esmu pārsteigta. Tiklīdz kaķis izdzird ēdiena skaņu, viņš nekavējoties skrien pie bļodas un ķeras pie ēšanas.

*****

Ļoti labs ēdiens

*****

Pirmie iespaidi - kaķim tas uzreiz patika. Viņam neapšaubāmi patika ēdiena smarža - pirms es paspēju izpakot pārtikas maisiņu, kaķis to atvēra ar zobiem. Lai gan viņam patīk, ka es bieži mainu ēdienu, nākamajā dienā viņš to ēd ar apetīti. Viņš arī regulāri atbrīvojas no ķērpjiem. Tāpēc mēs esam ļoti apmierināti ar šo ēdienu.

****

Mans kaķis jau ilgu laiku pazīst un iecienījis Royal Canin produktus. Viņš ēd praktiski tikai sauso barību. Domāju, ka "Hairball" ir šķirne, kas radīta tieši viņam (Ragdoll) - neskatoties uz biežo kopšanu, viņam joprojām ir problēmas ar ķērpjiem, kurus viņš norij ikdienas bieza un gara kažoka tīrīšanas rituālu laikā. Jau pēc 2 nedēļām, kopš sāku barot ar Royal Canin Hairball, es pamanīju, ka "kašķu dancis" pārtrauca parādīties katru otro dienu. Granulas ir īstā lieluma, kaķim patīk tās grauzt, arī pakaišu kastītē viss ir kārtībā. Ja jums ir problēmas ar spalvu kamoliem jūsu garspalvainajam kaķim, izmēģiniet šo barību. Manā gadījumā tas acīmredzami samazina problēmu, es ceru, ka ar laiku tas to pilnībā novērsīs. Es iesaku!

*****

Labs sastāvs, faktiski palīdz cīnīties ar ilgstošiem matu bumbuļiem. Kroketes ir pareizā izmēra, kaķim nav problēmu košļāt kraukšķus.

*****

Pēc dažām lietošanas dienām rezultāti ir redzami, kaķene ir enerģiska, viņas garastāvoklis ir uzlabojies, viņa ir nedaudz pieņēmusies svarā (kas ir labi), man jāraugās, lai viņai būtu vairāk mitras barības, jo viņa ir nieru kaķis un nevar uzņemt pārāk daudz sausās barības. Pateicoties šim ēdienam, es esmu mierīgāka par viņas gremošanas traktu.

*****

Internetinis užsakymas buvo vykdomas sklandžiai, tik galėjo būti pristatytas kiek greičiau

*****

Mūsu kaķis ir apmierināts ar šo barību :)

*****

Preces, kā aprakstīts, labi iepakots, ļoti ātra piegāde, labs kontakts ar pārdevēju. Es iesaku.

*****

Ja jūsu kaķis bieži mazgājas, šis ēdiens novērsīs tā vemšanu ar matu kamoliem.
1 2

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?