SANABELLE

Sanabelle - jaunā High Premium programma kaķiem.

Sanabelle barošanas programma nodrošina tieši tādu barību, kas piemērota katram kaķa dzīves posmam - tā ir ļoti garšīga, labi sabalansēta, satur visus nepieciešamos vitamīnus, barības vielas un rupjo barību, ir bagāta ar mājputnu gaļu un tai ir atbilstošs kroketes lielums. Unikālā ļoti augstas kvalitātes ogu (dzērvenes un mellenes) un kliņģerīšu ziedu kombinācija visos barības sastāvos apliecina šīs augstas kvalitātes premium klases kaķu barības kompetenci.

Sanabelle dabiski nesatur mākslīgās krāsvielas, konservantus un aromatizētājus, un tā ir ražota bez ģenētiski modificētiem organismiem. Sanabelle ir pieejama aromatizētos iepakojumos ar praktisko ZIP atkārtoti noslēdzamo sistēmu un garšu saglabājošo vārstu (Fresh Pack).

Sanabelle ir pieejama vairāk nekā 60 pasaules valstīs, un tagad mēs priecājamies, ka varam nodrošināt šo brīnišķīgo barību arī jūsu skaistajiem kaķiem Irānā.

.
.

Kāda ir Sanabelle zīmola barība mājdzīvniekiem?

.

Optimāli pielāgota jūsu samtainā ķepaiņa vajadzībām un dzīves posmam un bez mākslīgām piedevām, piemēram, cukura, sojas, krāsvielām vai aromatizētājiem, mūsu kraukšķīgās sausās barības ēdienkarte ir sagatavota saudzīgi un ar mīlestību. Lai piedāvātu Jūsu četrkājainajam kaķim sugai atbilstošu un kvalitatīvu ēdienkarti, mēs izmantojam tikai pārtikas kvalitātes izejvielas, kuru izcelsme ir zināma.

Mūsu Sanabelle sausā barība satur lielu daļu svaigas mājputnu gaļas. Tas ir īpaši viegli sagremojams un uzturvielām bagāts olbaltumvielu avots. Lai gūtu unikālu garšas baudījumu, pievienojiet svaigas aknas receptēm, kas jūsu kaķenītei noteikti patiks! Mūsu unikālās receptes ir veidotas bez glutēnu saturošiem graudaugiem, bet ar viegli sagremojamiem kartupeļiem vai rīsiem.

Augstas kvalitātes sastāvdaļas, maigi un ar mīlestību pagatavotas

.

Mūsu labākā barība izejošiem kaķiem, kaķiem ar veselības problēmām un vecākiem kaķiem "zelta gados" ir pagatavota, izmantojot augstas kvalitātes, tīras sastāvdaļas - protams, bez konservantiem un ķīmiskām vielām!

Jūsu kaķa īpašajām vajadzībām

.

Izteiksmīga ēdienkarte ar īpašām papildu priekšrocībām, piemēram:

Imūnkomplekss (mannāni & amp; glikāni)

.

Mūsu imūnsistēmas komplekss ir raugs no Saccharomyces cerevisiae celma, kas pazīstams arī kā "alus raugs"

Mūsu imūnsistēmas komplekss ir raugs no Saccharomyces cerevisiae celma, kas pazīstams arī kā "alus raugs".

Raugam papildus tiek pievienoti mannāni un glikāni

.

Tādā veidā mūsu imūnsistēmas komplekss pozitīvi ietekmē ne tikai jūsu samtaino ķepaiņu zarnu floru, bet arī visu imūnsistēmu kopumā

.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 20
Min Max
Īpašas prasības
Cena