Royal Canin Mini Junior 8 kg

56.79

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 14 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

138 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

93%

****

6%

***

1%

**

0%

*

0%

99%

Recommend

99% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
8
Mājdzīvnieka izmērs:
Mazās šķirnes
Produktu līnija:
Royal Canin Mini Junior
Svars produktu līnijā:
Zīmols:
ROYAL CANINBOSCH

Mērķis

Dzīves posms:
Jaunākais
Mājdzīvnieka vecums no:
2 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
31
Olbaltumvielu veids:
Putnu gaļa
Metaboliskā enerģija (kcal/kg):
3880
Tauki (%):
20
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3 4 5 6 7 8
... 14

*****

Ļoti labas kvalitātes ēdiens. Lieliska kompozīcija un super izmērs maziem suņiem. Mūsu Mollija vienmēr vicina asti, kad mēs dodam viņai šo barību. Viņa ir laimīga un ar skaistu kažoku.

*****

Labākais ēdiens, ko ēda mans suns. Laba kompozīcija, smarža. Es iesaku

*****

Royal Canin sausā barība kucēniem ir sensacionāla. Suns apēd savu iecienītāko ēdiena porciju, un viņam nav nekādu gremošanas sistēmas problēmu.
Es ļoti iesaku

*****

Royal Canin sausā barība kucēniem ir sensacionāla. Suns apēd savu iecienīto ēdiena porciju, un viņam nav nekādu gremošanas sistēmas problēmu.
Es to ļoti iesaku.

*****

Royal Canin sausā barība kucēniem ir sensacionāla. Suns apēd savu iecienītāko ēdiena porciju, un viņam nav nekādu gremošanas sistēmas problēmu.
Es ļoti iesaku

*****

Vai jums ir kucēns un nezināt, kāda barība ir piemērota jūsu mīlulim? Royal Canin ir pielāgots katra suņa vecumam, lielumam, aktivitātei un fizioloģiskajam stāvoklim. Tā kā katras barības formula ir izstrādāta individuāli, varat būt droši, ka jūsu suns saņems visu nepieciešamo. Manām lapsenēm tas patika jau no pirmās bļodas. Barība lieliski rūpējas ne tikai par kažoka izskatu, bet arī par zobiem. Mani suņi ir sātīgi un laimīgi, un tas man ir vissvarīgākais.

*****

Labākā barība maziem suņiem. Man mājās ir Jorkšī un Maltas šķirnes suns, divi suņi ar atšķirīgu gremošanas sistēmu. Līdz šim man bija jāiegādājas divas atsevišķas barības. Pateicoties Royal Canin, man tā vairs nav problēma. Barībai ir ļoti labs sastāvs, kas rūpējas par katra kucēna vēderu. Sastāvdaļas ir ideāli piemērotas veselīga apmatojuma veidošanai, un kucēni nav saņēmuši caureju vai vemšanu. Pavisam mazi gabaliņi ir izvēlēti tā, lai sunim nebūtu problēmu ar kodināšanu un lai nebūtu baiļu no aizrīšanās. Es iesaku.

****

Sausā barība mazo šķirņu kucēniem ļoti patika manam sunim. Malva bija ļoti ziņkārīga un ieinteresēta. Viņa nepārtrauca šņaukt vēl aizvērto paciņu. Bļoda iztīrīta līdz pašam dibenam. Ļoti mazas krunciņas, kas ideāli piemērotas kucēniem. Vienkārša un laba kompozīcija. Ļoti garšīgi. Ieteicams ikvienam.

*****

Labākais ēdiens, ko mans suns jebkad ir ēdis. Viņš ēd visu līdz pēdējam graudiņam. Viņš parausta asti, ieraugot iepakojumu. Es iesaku

*****

Es nedomāju, ka mūsu suns Bolts jebkad ir bijis tik laimīgs, kad es ieleju ēdienu viņa bļodiņā, un viņa aste parasti sviro. Iepakojumu, kas izgatavots no izturīgas folijas (to ir grūti nejauši saplēst), pēc atvēršanas var cieši noslēgt, un tam ir savelkama aukla. Ēdienam ir patīkama smarža, un tas ļoti ātri pazūd no mūsu burgeru bļodas. Barība ir maza, ideāli piemērota kucēnam, izmēra ziņā tā ir puse želejas pupiņas. Royal Canin Puppy sausajai barībai ir ļoti laba konsistence, it kā tā būtu sausa, bet, cik es varu spriest, tā ir nedaudz mitra, kas mūsu kucēnam ir piemērota. Royal Canin Puppy sausā barība paliek pie mums.
1 2 3 4 5 6 7 8
... 14

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?

Papildomos ir kitos prekės