ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Barība jauniem suņiem

Augošs suns ir enerģijas vulkāns, tas ir visur, visur rāpo un cenšas visu apēst. Šajā priecīgajā suņa dzīves posmā saimniekam vienmēr jāuzrauga un jāļauj mazajam četrkājainajam draugam darīt tikai tās lietas, kas viņam ir drošas. Un, lai gan pusaugu kucēns izskatās skaists, ar lielām, žēlām acīm prasa no galda cilvēku ēdiena gabaliņu, jums ir jābūt pietiekami spēcīgam, lai viņam atteiktu. Kucēnu barošana ir svarīgs jautājums, un, par laimi, ražotāji to atvieglo, piedāvājot plašu jaunāko kucēnu barības produktu klāstu.

 

Vai augošs suns ir visēdājs?

Kad kucēns sāk nobriest, pamata uztura prasības ir tādas pašas kā sunim jebkurā citā dzīves posmā. Vispirms tam ir nepieciešama gaļa, kas tiek kombinēta ar dzīvnieku neaizvietojamām aminoskābēm. Tikai tās ir vislabāk sagremojamās, panesamākās un suņiem labvēlīgākās.

Kāda veida pārtika visjaunākajiem?

Jaunākiem kucēniem, t. i., pusaudža vecuma kucēniem, ir nepieciešams vairāk tauku un olbaltumvielu un mazāk enerģijas, nevis otrādi. Sākoties pubertātei, kucēns var ēst retāk.

Mainot barību, vienmēr izmantojiet pārejas periodu, lai ļautu sunim viegli pāriet uz citu barību. Izvēloties barību jaunam kucēnam , īpaša uzmanība jāpievērš barības garšai. Pusaudža vecumā bieži mainās garšas izvēles, tāpēc suns var kļūt izvēlīgāks un izvēlīgāks. Tāpēc labāk izvēlēties ražotāju ar plašāku barības klāstu jaunākiem kucēniem, kas ļaus augošajam sunim mainīt garšas. Šajā laikā nomainās arī zobi. Tas sunim ir grūts process, smaganas niez, un izšķīlušies zobi bieži vien sāp. Profilaksei jaunākiem suņiem varat dot našķus un košļājamās rotaļlietas, lai palīdzētu vingrināt žokļus un mazinātu sasprindzinājumu. Granulas jaunākiem suņiem parasti ir lielākas un cietākas.

Jaunākam kucēnam varat izvēlēties sauso vai mitro barību. Tai jābūt pilnīgai un līdzsvarotai. Papildbarību var pasniegt starp ēdienreizēm kā uztura bagātinātāju.

Lielo šķirņu kucēniem ir stingrākas uztura prasības nekā mazo šķirņu kucēniem. Tiem nepieciešams nedaudz mazāk olbaltumvielu un enerģijas, bet galvenokārt - mazāka kalcija un fosfora attiecība (0,8%-1,6 %).

Izvēloties barību savam kucēnam, ir labi pajautāt viedokli un iepazīties ar produktu saturu un sastāvu. Izvēlēties barību veselīgam sunim ir daudz vieglāk nekā slimam jaunākam sunītim. Tomēr gadījumā, ja veterinārārsts konstatē un nosaka stāvokli, kam nepieciešama ārstēšana un papildu uztura atbalsts, ražotāji arī jaunākiem kucēniem piedāvā veterināro barību.

1 2 3 4 5 6 7
-65%
Josera Dog Kids 15 kg

*****

53.99
154.80
-61%
Royal Canin Maxi Junior 15 kg
Royal Canin Maxi Junior 15 kg

*****

72.77
189.00
-59%
Royal Canin giant Junior 15 kg

*****

66.70
161.00
1 2 3 4 5 6 7