ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Bosch suņu barība

Vācu preču zīmes suņu barība. Tas attiecas arī uz „High Premium Concept“ un „Natural Organic Concept“ produktu līnijām. Tā visa atbilst stingriem standartiem un tai ir dažādi sertifikāti.

 

Sausās suņu barības izvēle

Izvēloties suņu barību, varat uzlabot vai pasliktināt sava mīluļa veselību. Katrs suns uz ēdienu reaģē atšķirīgi un katram sunim patīk citādākas garšas. Tomēr vienmēr jāatceras veikt pareizas un saudzīgas izmaiņas, lai jūsu suņa gremošanas sistēma varētu pie tām pierast un labi reaģēt. Lūdzam ņemt vērā, ka jaunās barības ietekme ir pamanāma tikai pēc aptuveni 6 nedēļām, bet pašam pārejas periodam un suņa pierašanai pie jaunās barības vajadzētu ilgt vismaz nedēļu.
 

Kāda ir Bosch pārtika? 

Bosch suņu barība ir zināma tirgū jau aptuveni 50 gadus. Šī pieredze ir ļāvusi izstrādāt daudzas unikālas receptes un vairākas produktu līnijas, kas guvušas atzinību suņu īpašnieku vidū. Sausā suņu barība ir sabalansēta un uzraudzīta barība. Var izvēlēties barību kucēniem, pieaugušiem suņiem vai vecākiem suņiem. Ļoti populāra ir barība aktīviem suņiem ar modificētu recepti, kas ļauj ilgi spēlēties un sportot.

Papildus lielajiem pārtikas maisiem Bosch piedāvā arī praktiskus, nelielus iepakojumus. Tas ļauj jums par saprātīgu cenu pārbaudīt sava mīluļa vēlmes un izvēlēties sev tīkamāko garšu.

1 2 3
1 2 3