ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Royal Canin suņu barība

Royal Canin suņu barība ir pielāgota suņa individuālajām vajadzībām, ņemot vērā tā lielumu, vecumu, fiziskās aktivitātes, šķirni un veselības stāvokli.

 

Kuru Royal Canin suņu barību izvēlēties?

Royal Canin piedāvā 148 suņu barības veidus. Ir pieejama sausā barība un mitrā suņu barība. Tās ir iedalītas vairākās kategorijās, lai būtu vieglāk izvēlēties savam mājdzīvniekam piemērotāko. Royal Canin Size līnija apvieno barību maziem, vidējiem un lieliem suņiem. Royal Canin Breed līnija ir paredzēta tīršķirnes suņiem dažādos attīstības posmos. Šie pārtikas produkti ir profesionālā barība suņiem. Tie ir pilnībā sabalansēti vitamīnu un uzturvielu ziņā.

Piedāvājumā ir arī Royal Canin veterinārā barība, kas ir barība suņiem ar veselības problēmām vai suņiem atveseļošanās periodā. Suņu barībai pēc sterilizācijas vai kastrācijas ir zemāka enerģētiskā vērtība, izvēlīgiem suņiem barība ir garšīgāka, kas mudina suņus to nobaudīt. Hipoalerģiska barība dzīvniekiem ar pārtikas nepanesamību ir izstrādāta tā, lai mazinātu alerģijas simptomus, tajā tiek izmantotas sastāvdaļas ar zemu alergēnu saturu.

Visa Royal Canin barība ir izstrādāta Royal Canin pētniecības centrā, iesaistoties veterinārārstiem un selekcionāriem. Barība tiek pārbaudīta kopā ar suņiem no visas pasaules, bet aptauju dati regulāri tiek apkopoti un analizēti.

 

Kas man jāņem vērā, izvēloties Royal Canin barību?

Izvēloties Royal Canin barību, jāņem vērā visi jūsu suņa veselības un fizioloģijas aspekti un barība jāpielāgo jūsu mīluļa dzīvesveidam.

1 2 3 4 5 6 7 8
-74%
Royal Canin mini Adult 8 kg

**** *

39.10
149.00
-61%
Royal Canin Maxi Junior 15 kg
Royal Canin Maxi Junior 15 kg

*****

72.77
189.00
-59%
Royal Canin giant Junior 15 kg

*****

66.70
161.00
1 2 3 4 5 6 7 8